» » Maria Dhama / Sazet E Radios - Përhere Te Parë Të Kam Shikue / Kaba Korcare

Maria Dhama / Sazet E Radios - Përhere Te Parë Të Kam Shikue / Kaba Korcare FLAC album


Performer: Maria Dhama
Genre: Folk and World music
Title: Përhere Te Parë Të Kam Shikue / Kaba Korcare
FLAC version ZIP size: 1284 mb
MP3 version ZIP size: 1366 mb
WMA version ZIP size: 1941 mb
Rating: 4.1
Votes: 443
Other Formats: AHX AUD MP4 VOC MPC AA FLAC

hedhim masen ne nje tenxhere, hedhim kripe, leng mishi (ne mungese te lengut te mishit mund te behet dhe me qumesht ) dhe 100gr gjalp dhe i trazojme derisa te behet nje mase jo shume e trashe. trazojme derisa te marre vale dhe pureja eshte gati. al./peshk-ne-furre 21. Peshk ne furre Kuzhina Korcare.

Album name: Potpuri Kengesh. Une Ty Moj Te Kam Dashte. Ad. Mora Rugen Tat Perpjete. Design – Milenko Miletić. Orchestra – Orkestrina E S. Matrix, Runout (Runout A): S 10248 A 211174.

album Weekly Top. album Pop Hotlist. music noteChords for Shyhrete Behluli - Përherë të parë dashnin fillova. Shyhrete Behluli - Veq ty te kam dasht (2018).

my-FLAC Tag cloud Maria Dhama. Folk, World, & Country. Maria Dhama, Sazet E Radios - Përhere Te Parë Të Kam Shikue, Kaba Korcare.

Chords for Ku te kam lulja me ere - 1962 - Sami Ibrahimi & Isa Krasniqi - Radio Shkupi. Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose, capo hints, changing speed and much more. Loading the chords for 'Ku te kam lulja me ere - 1962 - Sami Ibrahimi & Isa Krasniqi - Radio Shkupi'.

Own Eurovision Song Contest 34 entry.

Tracklist Hide Credits

A Maria Dhama Përhere Te Parë Të Kam Shikue
Accompanied By – Orkestrina E Estradës Së Elbasanit
B Sazet E Radios Kaba Korcare

Companies, etc.

  • Manufactured For – Drejtoria E Radiodifuzionit Shqiptar

Barcode and Other Identifiers

  • Matrix / Runout: 39095
  • Matrix / Runout: 39096