» » Der-Saadet feat Niran Ünsal - Hakka Uyanış

Der-Saadet feat Niran Ünsal - Hakka Uyanış FLAC album


Performer: Der-Saadet
Genre: Folk and World music
Title: Hakka Uyanış
Released: 2015
Style: Folk
FLAC version ZIP size: 1364 mb
MP3 version ZIP size: 1571 mb
WMA version ZIP size: 1167 mb
Rating: 4.2
Votes: 893
Other Formats: WMA RA ADX AC3 AU MIDI MP1

Album · 2015 · 3 Songs. Niran Ünsal) - Single Der-Saadet. Listen on Apple Music.

Der-Saadet - Hakka Uyanış adlı müziği hızlı ve ücretsiz mp3 indir, download mp3. Kolayca, ücretsiz ve bedava mp3 dinle, listen mp. Der-Saadet belongs to the artist Hakka Uyanış you can listen to music and download it for free. Niran ünsal - hakka uyanişder-saadet.

Der-Saadet müzikte koalisyonu kurdu. Der-Saadet; Milliyetçi, Muhafazakar ve Sosyalist olan 3 arkadaşın Barbaros Dere, Serdar Çelik ve Erkan Ünsal'ın birlikte yol aldığı bir oluşumdur. Yurtdışında bir çok projeye imza atan Der-Saadet’in yeni projesi "Hakka Uyanış"eserini seslendiren Serdar Çelik’e vokalleriyle Barbaros Dere, Erkan Ünsal eşlik etmiştir. Hakka Uyanış" eserinde Serdar Çelik ile düet yapan sanatçı Niran Ünsalklip çekiminde onları yalnız bırakmamıştır. 09. 1975 Aydın Nazilli doğumludur. Tahsilini Nazilli'de tamamlayan Barbaros Dere bir çok sanatçı ile çalışmıştır. şin mutfak kısmında olan sanatçı albümün yönetmenliğini, aranjörlüğünü ve solistliğini yapmış olup milliyetçi kimliğiyle dikkat çekmektedir. 01. 1976 Ankara doğumludur. Grubun (perkusyon) ritm ve vurmalı sazlarını konuşturan Erkan Ünsal bir çok sanatçıya eşlik etmiş olup Sosyalist kimliğiyle dikkat çekmektedir.

70. 4. See all. Posts. 25 November 2016 ·. DER-SAADET - HAKKA UYANIŞ feat. 10 hrs ·. DER-SAADET updated their cover photo. 12 January ·. DER-SAADET. 14 March 2017 ·. Bu Cumartesi Sultan Saray Stuttgart'ta.

Hakka Uyanış - Niran Ünsal. 2. Niçin Ağlarsın Ey Bülbül - Niran Ünsal. 3. Ham Meyve - Niran Ünsal. Listen to Hakka Uyanış now. Listen to Hakka Uyanış in full in the this site app. Play on this site.

MP3 and FLAC version of Der-Saadet feat Niran Ünsal - Hakka Uyanış. Download free ZIP and RAR music albums. Date of release 2015. Other formats VOX MP1 AUD APE AUD MP4 AIFF. Genre Folk, World, & Country.

Tracklist

1 Hakka Uyanış
2 Bülbül
3 Ham Meyva

Notes

Digipak

Barcode and Other Identifiers

  • Barcode: 8690937060080