» » Cem Adrian - Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum

Cem Adrian - Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum FLAC album


Performer: Cem Adrian
Genre: Pop music / Folk and World music
Title: Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum
Released: 2014
Style: Country, Europop
FLAC version ZIP size: 1492 mb
MP3 version ZIP size: 1176 mb
WMA version ZIP size: 1672 mb
Rating: 4.2
Votes: 251
Other Formats: MP4 AHX WAV MOD RA MMF TTA

Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum. This song is by Cem Adrian and appears on the album Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum (2014). Sana bunları hiç bilmediğin bir yerden yazıyorum. Ben senin hiç görmediğin bir yerden düşüyorum. Gözlerim kapalı, her yer karanlık. Ben senin hiç bilmediğin bir yere yürüyorum. Sana bunları hiç duymadığın bir yerden söylüyorum. Ben senin hiç olmadığın bir yerde duruyorum.

Listen to Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum now. Listen to Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum in full in the this site app. Play on this site.

Cem Adrian . Album: Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum. Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum Cem Adrian. Altri album di Cem Adrian. Kalbim Çukurda (Live).

Listen to Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum by Cem Adrian on Deezer.

Lyrics and TranslationSana Bunları Hiç Bilmediği. em Adrian. Written by: Cem Adrian. Last update on: August 4, 2015. Flames are everywhere I ve been trapped in the middle. sana bunları, hiç bilmediğin bir yerden yazıyorum. I am writing these to you from a place you never knew. ben senin, hiç görmediğin bir yerden düşüyorum. I am falling from a place you never knew. My eyes are closed, it is dark. ben senin, hiç bilmediğin bir yere yürüyorum. I am walking to a place you never knew. I am telling these to you from a place you never knew. ben senin, hiç olmadığın bir yerde duruyorum.

Request an album send to friend. Sana Bunlari Hich Bilmedigin Bir Yerden Yaziyorum (2014). Cem Adrian - Sana Bunlari Hich Bilmedigin Bir Yerden Yaziyorum. Bitrate (quality): 192.

Tracklist

1 Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum
2 İnce Buz Üstünde Yürüyorum (Feat. Şebnem Ferah)
3 Sana Sarılınca
4 Düşüyorum Hayatın Ellerinden
5 Beni Böyle Bırakma
6 Kanarım
7 Seni Kaybettim
8 Artık Bitti ( Feat Sagopa Kajmer )
9 Bir Sebep Göster Dayanmaya
10 Aşk Hiç Bitmez
11 Her Şey Çok Sevmekten
12 Beni Hala Öldürüyorsun

Notes

Made In Turkey

Barcode and Other Identifiers

  • Barcode: 8697441641392