» » Mediha Demirkıran - Kalpsiz / Seninle Bir Sonbahar

Mediha Demirkıran - Kalpsiz / Seninle Bir Sonbahar FLAC album


Performer: Mediha Demirkıran
Genre: Folk and World music
Title: Kalpsiz / Seninle Bir Sonbahar
Released: 1966
FLAC version ZIP size: 1423 mb
MP3 version ZIP size: 1116 mb
WMA version ZIP size: 1201 mb
Rating: 4.8
Votes: 529
Other Formats: AAC FLAC ADX DMF APE AIFF VOC

Album · 2017 · 2 Songs. 2. Seninle Bir Sonbahar. Released: 13 Jun 2017. 2017 Odeon Müzik Yapımcılık. More By Mediha Demirkıran. See All. Odeon Yılları (Türk Sanat Müziği Serisi).

Huysuz Ve Tatlı Kadın. Yaşamaya Bak. More Mediha Demirkıran. Listen to Kalpsiz, Seninle Bir Sonbahar now. Listen to Kalpsiz, Seninle Bir Sonbahar in full in the this site app. Play on this site. Odeon Müzik Yapımcılık.

Various Artists voiced by Canım Annem Seninle Bir Sonbahar The music called Mediha Demirkıran the artist voiced. You can download or listen to this music or other music on the album for free.

Mediha Demirkıran - Kalpsiz, Seninle Bir Sonbahar (45'lik). 1. Mediha Demirkıran - Aşk Bu Değil Yapma Güzel (Official Audio). Mediha Demirkıran - İçin İçin Yanıyor (Official Audio). 3. Mediha Demirkıran - Darıldın Mı Cicim Bana (Official Audio). 4. Mediha Demirkıran-Dertliyim ruhuma hicranımı sardım da yine. Convert another file.

Mediha Demirkiran - 2017. 2 songs, 06 minutes 51 seconds. From Mediha Demirkiran. Kalpsiz, Seninle Bir Sonbahar. Huysuz Ve Tatlı Kadın.

Mediha Demirkıran Seninle Bir Sonbahar Mevsimiydi Tanıştık. Mediha Demirkıran - Seninle bir sonbahar mevsimiydi tanıştık. Mediha Demirkıran - Kalpsiz, Seninle Bir Sonbahar (45'lik).

Tracklist

A Kalpsiz
B Seninle Bir Sonbahar